VEGECAMP ONLINE + MASTERMIND

Hola!

 

Nie ma lepszego prezentu jaki możesz sobie sprawić niż zdrowie, samoakceptacja i piękny wygląd! WIĘKSZEGO RARYTASU W ŻYCIU KOBIETY NIE MA!

 ŁAP PREZENT na 

BEZPŁATNY MINI VEGECAMP ONLINE

Dla kogo jest Vegecamp Online?

Mini Vegecamp Online to bezpłatny mini kurs, który pomaga kobietom zrozumieć ścieżkę świadomości dotyczącej zdrowego, roślinnego i pysznego stylu życia.

To właśnie w kuchni zaczyna się magia, a dokładnie 80% Twojej świadomości, sampoczucia i wyglądu, bo to tam tankujemy nasze ciała paliwem. A które jest jakościowe to Twoje jelita (Twój drugi mózg, a ja uważam nawet, że pierwszy) pewnie Ci często podpowiadają.

Jedzenie jest paliwem, które albo daje energię, albo toksycznie zanieczyszcza, podobnie jak myślenie. „Szybkie, tanie i przetworzone” nie jest dla mnie, bo ja taka nie jestem. Ty też nie! Pokaże Ci to.

 

Aby obejrzeć 3 video zapisz się na

 

DARMOWY MINI VEGECAMP ONLINE

 

Plan Impezy!

Dzień 1

Przywitam się z Tobą, po czym podniosę kurtynę do swojej spiżarni i lodówki, a co tam jak ma się wydać to już lepiej na samym początku. Lubię czyste karty, bo najprawdziwsze życie to autentyczne życie. Bez wyrzutów sumienia. Zdradzę Ci TU sekret o kolorach roślinnej tęczy!

Dzień 2

Pokażę Ci  jak szybko możesz pozbyć się swojego cukrowego nałogu. Dostaniesz ode mnie piękną notatkę wizualną ze zdrowymi zamiennikami cukru. Idealna do ramki i piękna ozdoba do kuchni na ścianę!

Dzień 3

A tu zabawimy się w „dirty dancing” kuchenny oczywiście! Pokażę Ci jak zrobić  pyszny i zdrowy obiad. Dostaniesz ode mnie przepis w formie krótkiego video. Zrobimy też pełen dobroci, bezcukrowy,  bezglutenowy deser wegański W 5 MINUT.  Same przyjemności!

Hej jestem Daria

Moja

  

Ta podróż ukształtowała mnie w osobę, którą jestem dzisiaj. 

Przez to wszystko, co się wydarzyło, dziś jestem w stanie pomóc innym. Przeżyłam wiele lat będąc wewnętrznie smutna i przygnębiona. Dzisiaj jestem wdzięczna. Możesz pomóc sobie lub komuś, kogo kochasz. Jestem tutaj, aby pomóc i przeprowadzić przez tę podróż. Moja historia pomogła wielu ludziom, TY możesz być jednym z nich!

No chodź będzie

 
Podziel się tym programem ze swoim ulubionym gangiem. Dzieleniem mnożymy dobro! 
 
Duch społeczności przyczyni się do Twojego sukcesu!