VEGECAMP 

ONLINE

Program – jedzmy razem więcej roślin! 6 kroków do zdrowia, harmonii ciała i umysłu w 30 dni

STARTUJEMY
19 STYCZNIA

Wyzwanie – jedzmy razem więcej roślin! 6 kroków do zdrowia, harmonii ciała i umysłu w 30 dni, to warsztat w którym zaprojektujesz swoją drogę do zdrowia, pięknego i pełnego energii ciała oraz świetnego samopoczucia w 30 dni.

Przedsprzedaż otwarta do 31 grudnia 2017. Nie ma lepszego prezentu jaki możesz sobie sprawić niż zdrowie, samoakceptacja i piękny wygląd  – WIĘKSZEGO RARYTASU W ŻYCIU KOBIETY NIE MA!

Vegecamp Online   

rozpoczyna się już 19 stycznia! 

W międzyczasie ŁAP PREZENT na 

BEZPŁATNY MINI VEGECAMP ONLINE

Dla kogo jest Vegecamp Online?

Mini Vegecamp Online to bezpłatny mini kurs, który pomaga kobietom zrozumieć ścieżkę świadomości dotyczącej zdrowego, roślinnego i pysznego stylu życia.

To właśnie w kuchni zaczyna się magia, a dokładnie 80% Twojej świadomości, sampoczucia i wyglądu, bo to tam tankujemy nasze ciała paliwem. A które jest jakościowe to Twoje jelita (Twój drugi mózg, a ja uważam nawet, że pierwszy) pewnie Ci często podpowiadają.

Jedzenie jest paliwem, które albo daje energię, albo toksycznie zanieczyszcza, podobnie jak myślenie. „Szybkie, tanie i przetworzone” nie jest dla mnie, bo ja taka nie jestem. Ty też nie! Pokaże Ci to.

 

Aby obejrzeć 3 video zapisz się na

 

DARMOWY MINI VEGECAMP ONLINE

 

Plan Impezy!

Dzień 1

Przywitam się z Tobą, po czym podniosę kurtynę do swojej spiżarni i lodówki, a co tam jak ma się wydać to już lepiej na samym początku. Lubię czyste karty, bo najprawdziwsze życie to autentyczne życie. Bez wyrzutów sumienia. Zdradzę Ci TU sekret o kolorach roślinnej tęczy!

Dzień 2

Pokażę Ci  jak szybko możesz pozbyć się swojego cukrowego nałogu. Dostaniesz ode mnie piękną notatkę wizualną ze zdrowymi zamiennikami cukru. Idealna do ramki i piękna ozdoba do kuchni na ścianę!

Dzień 3

A tu zabawimy się w „dirty dancing” kuchenny oczywiście! Pokażę Ci jak zrobić  pyszny i zdrowy obiad. Dostaniesz ode mnie przepis w formie krótkiego video. Zrobimy też pełen dobroci, bezcukrowy,  bezglutenowy deser wegański W 5 MINUT.  Same przyjemności!

Hej jestem Daria

Moja

  

Ta podróż ukształtowała mnie w osobę, którą jestem dzisiaj. 

Przez to wszystko, co się wydarzyło, dziś jestem w stanie pomóc innym. Przeżyłam wiele lat będąc wewnętrznie smutna i przygnębiona. Dzisiaj jestem wdzięczna. Możesz pomóc sobie lub komuś, kogo kochasz. Jestem tutaj, aby pomóc i przeprowadzić przez tę podróż. Moja historia pomogła wielu ludziom, TY możesz być jednym z nich!

No chodź będzie

 
Podziel się tym programem ze swoim ulubionym gangiem. Dzieleniem mnożymy dobro! 
 
Duch społeczności przyczyni się do Twojego sukcesu!