BEZPŁATNY MINI VEGECAMP ONLINE

 Aby obejrzeć 3 video zapisz się poniżej

 

Mini Vegecamp Online to bezpłatny mini kurs, który pomaga kobietom zrozumieć ścieżkę świadomości dotyczącej zdrowego, roślinnego i pysznego stylu życia.

To właśnie w kuchni zaczyna się magia, a dokładnie 80% Twojej świadomości, sampoczucia i wyglądu, bo to tam tankujemy nasze ciała paliwem. A które jest jakościowe to Twoje jelita (Twój drugi mózg, a ja uważam nawet, że pierwszy) pewnie Ci często podpowiadają.

Jedzenie jest paliwem, które albo daje energię, albo toksycznie zanieczyszcza, podobnie jak myślenie. “Szybkie, tanie i przetworzone” nie jest dla mnie, bo ja taka nie jestem. Ty też nie! Pokaże Ci to.

Dzień 1

Przywitam się z Tobą, po czym podniosę kurtynę do swojej spiżarni i lodówki, a co tam jak ma się wydać to już lepiej na samym początku. Lubię czyste karty, bo najprawdziwsze życie to autentyczne życie. Bez wyrzutów sumienia. Zdradzę Ci TU sekret o kolorach roślinnej tęczy!

Dzień 2

Pokażę Ci  jak szybko możesz pozbyć się swojego cukrowego nałogu. Dostaniesz ode mnie piękną notatkę wizualną ze zdrowymi zamiennikami cukru. Idealna do ramki i piękna ozdoba do kuchni na ścianę!

Dzień 3

A tu zabawimy się w “dirty dancing” kuchenny oczywiście! Pokażę Ci jak zrobić  pyszny i zdrowy obiad. Dostaniesz ode mnie przepis w formie krótkiego video. Zrobimy też pełen dobroci, bezcukrowy,  bezglutenowy deser wegański W 5 MINUT.  Same przyjemności!

Emilia Małysiak

1) Co Ci dał Mini Vegecamp Online? W czym Ci pomógł?  Zauważyłam jak ubogą dietę mam w jedzeniu warzyw i owoców. Jestem wegetarianką, a tak mało roślin w mojej diecie. Dzięki temu wyzwaniu uświadomiłam to sobie. 

2) Co było dla Ciebie najbardziej wartościowe w Mini Vegecampie Online? Historie Twoje i innych osób jak do tego dojść, by życie było bardziej “roślinne” a także gotowanie na żywo. Ta radość, która bije od ciebie:) tej radości całemu światu trzeba:) 

3) Jeśli poleciłabyś innym Mini Vegecamp Online to z jakiego powodu?  Poleciłam dwóm przyjaciółkom, gdyż chcę im pokazać do czego się przymierzam. Chce zmienić swoje życie zaczynając od jedzenia. Polecam każdemu kto nie wierzy, że jedzenia uzdrawia. Mam wielu niedowiarków w swym życiu, którym ciężko zrozumieć jak można żyć na “warzywach” I im poleciłabym na pewno. Pozdrawiam Cię tak samo gorąco jak jest u Ciebie:)

Sylwia Zielińska

1) Co Ci dał Mini Vegecamp Online? W czym Ci pomógł? Może najpierw krótko o mnie samej. Mam 50 lat. Temat zdrowego odżywiania pojawił się ok 1,5 roku temu. Najpierw kłopoty jelitowe mojego męża /taki bezglutek/ a ja drążyłam dalej.

Zaszłam tak daleko, że odstawiłam mięso ok 1 roku temu na okres ok 2 m-cy, później wróciłam z powrotem do mięsa bo szczerze mówiąc to nie mam za bardzo czasu żeby zdobyć taką wiedzę aby sobie dietą bezmięsną nie zaszkodzić. Przez cały czas jednak w mojej podświadomości była chęć żeby jednak mięsa nie jeść. Teraz nie jem mięsa ok 2 m-ce ale jestem już mądrzejsza, ponieważ zdobywałam wiedzę min na Pani blogu. 

2) Co było dla Ciebie najbardziej wartościowe w Mini Vegecampie Online? Przyłączyłam się do Vegecamps /sokowanie/  korzystałam ile mogłam ale to nie było to co Pani oczekiwała. Obejrzałam Mini Vegecamps On line. Zrobiłam omlet, za drugim razem do omletu zrobiłam sosik pieczarkowy z mlekiem kokosowym / bo był trochę za suchy. Nawet mąż mięsożerca stwierdził, że nawet to dobre. Dla mnie super. Na sam omlet znalazłam przepis na blogu, reszta tak jak widziałam co Pani robiła.

Jeśli poleciłabyś innym Mini Vegecamp Online to z jakiego powodu? Zdaję sobie sprawę, że takich cichych podglądaczy to Pani po prostu nie wizi a też chciałaby Pani wiedzieć czy to co Pani robi jest dla innych przydatne. Obiecuję, że to zrobię. Pani Dario, jest Pani bardzo przekonująca, do tego bardzo ciepła z Pani osoba. Robi Pani świetną robotę.Na pewno zostanę z Panią na dłużej. Serdecznie pozdrawiam.

 

 

 

  

Ta podróż ukształtowała mnie w osobę, którą jestem dzisiaj. 

Przez to wszystko, co się wydarzyło, dziś jestem w stanie pomóc innym. Przeżyłam wiele lat będąc wewnętrznie smutna i przygnębiona. Dzisiaj jestem wdzięczna. Możesz pomóc sobie lub komuś, kogo kochasz. Jestem tutaj, aby pomóc i przeprowadzić przez tę podróż. Moja historia pomogła wielu ludziom, TY możesz być jednym z nich!

 

 
Podziel się tym programem ze swoim ulubionym gangiem. Dzieleniem mnożymy dobro! 
 
Duch społeczności przyczyni się do Twojego sukcesu!