Enter your keyword

Arbuz Jagody Batat Daktyl – Koktajl Bez Cukru i Nabiału

Arbuz Jagody Batat Daktyl – Koktajl Bez Cukru i Nabiału

Arbuz Jagody Batat Daktyl – Koktajl Bez Cukru i Nabiału

Arbuz Jagody Batat Daktyl – Koktajl Bez Cukru i Nabiału. Koktajle to fajny sposób na szybkie i zdrowe śniadanie, zdrową przekąskę lub małe co nieco  kiedy najdzie Cię ochota na coś słodkiego.

click Idealny sposób na przemycenie wielu wartościowych składników cennych dla zdrowia i pięknego ciała. Taki magiczny orzeźwiający i odżywiający napój. Bez cukru, bo bataty to sama słodycz! Arbuz idealnie nawadnia ciało, a jagody to idealne źródło wiataminy A; babcia zawsze mi podsuwała miseczkę tych świeżych, leśnych rarytasów. Jedynych naturalnych rarytasów, gdzie mamy pewność, że nikt ich nie zmieniał,  czy “ulepszał”. A dziadka poganiała od samego rano do lasu, by je dla nas zbierał. To były niezapomniane czasy.

voltaren dolo forte 25 mg generika

sites rencontre jeunes Czerwiec to czas na zbiory jagód, a czas spędzony w lesie, przy zbiorach to czysta przyjemność, polecam z całego serducha. Nie tylko samo spacerowanie wyjdzie Ci na zdrowie, ale także po takim leśnym kilkugodzinnym spacerowaniu wypicie takiego koktajlu to nic innego jak szczęście w najczystszej postaci. Zaledwie kilka minut i kielich dobroci na stole: Arbuz – Jagody – Batat – Daktyl -> Koktajl Bez Cukru i Nabiału.

tricor zocor 20mg

IMG_2628_Fotor

PRZEPIS

http://fisflug.is/?yrus=trading-opzioni-digitali-libro&d16=0d  

zyloric allopurinol 100mg

SKŁADNIKI

  • 1 mały batat
  • 1/2 szklanki jagód
  • guby plaster arbuza
  • 1 duży daktyl medjool
  • malutki kawałeczek selera

PRZYGOTOWANIE

  1. Obieram batata i kroję na 4 kawałki, przekładam do blendera
  2. Jagody myję i dodaję do blendera
  3. Arbuza odkrawam od skóry, z daktyla pozbywam się pestki i wraz z selerem wszystko dodaję do blendera
  4. Wszysko blenduję i przelewam do pięknego kielicha

source link Smacznego!

Hej! Wkładam całe serce w to co robię, a  dzieleniem się pomnażamy dobro, więc uradujesz moje serducho, jak podzielisz się tym wpisem z kimś, kogo znasz, kto by na tym skorzystał! Moim celem jest zawsze pomoc tak wielu osobom, jak tylko mogę, zachęcając je do bardziej świadomego jak i pysznego jedzenia i życia! Ale nie mogę tego zrobić bez Ciebie. Dziękuję Ci! Jesteś wielka!

 Ściskam

Daria x

Related Posts