Enter your keyword

Arbuzowa Pizza z Awokado, Ogórkiem i Oliwkami

Arbuzowa Pizza z Awokado, Ogórkiem i Oliwkami

Arbuzowa Pizza z Awokado, Ogórkiem i Oliwkami

Arbuzowa Pizza z Awokado, Ogórkiem i Oliwkami Roślinnie i Odżywczo. Od jakiegoś czasu arbuz tak chodził, i chodził za mną. No i się doigrał dorwałam go w swoje ręce i powstała orzeźwiająca, soczysta, lekkostrawna pizza.

sites rencontre comparatif Wbrew (być może) Twojemu zaskoczeniu połączenie wybranych składników rewelacyjnie się komponuje. Owoc idealnie dojrzałego awokado nadaje orzeźwiającej i soczystej pizzy kremowej konsystencji!

http://zspskorcz.pl/pictose/eseit/5815 Warto pamiętać, że owoc awokado kupujemy gotowy do jedzenia; sięgajcie po takie, które jak weźmiecie w rękę będzie można delikatnie nacisnąć z każdej strony. 

site de rencontre en belgique gratuit pour ado Same oliwki, które zazwyczaj kupuję podobne są do małosolnych ogórków, co mi przypomina smak Polski, świeżutkie i czuć w nich świeży czosnek. Zapraszam na Arbuzową Pizze z Awokado, Ogórkiem i Oliwkami – Roślinnie i Odżywczo.

http://bossons-fute.fr/?fimerois=rencontre-du-3e-type-sons-enigmon&1a9=68

http://energocredit.am/sdsd/3903 PRZEPIS

http://bandarjudibola.org/?protis=joggeur-rencontre-ours-%C3%A9gar%C3%A9&5e4=3b SKŁADNIKI

 • grubszy plaster arbuza (taki, ze środkowej części)
 • 2 dojrzałe awokado
 • 10 oliwek
 • czarny pieprz
 • sól morska lub himalajska
 • ogórek
 • rukola
 • cebula

get link PRZYGOTOWANIE

 1. Kupiłam całego średniego arbuza, ale 1/2 arbuza w zupełności wystarczy jak zmieścisz tylko jedną „pizzę”
 2. Awokado przekrawam na pół, pozbywam się pestki. Łyżką wydrążam awokado i przekładam do miseczki. Zgniatam wszystko widelcem, mieszam do momentu, aż uzyskam gładziutką pastę. Dodaję odrobinkę soli
 3. Pozbywam się pestek z oliwek i odkładam oliwki na boku
 4. Przechodzę do arbuza, ładuję przygotowaną pastę awokado, pizzę stroję oliwkami i posypuję szczodrą ilością czarnego świeżego pieprzu

Smacznego!

Hej! Wkładam całe serce w to co robię, a  dzieleniem się pomnażamy dobro, więc uradujesz moje serducho, jak podzielisz się tym wpisem z kimś, kogo znasz, kto by na tym skorzystał! Moim celem jest zawsze pomoc tak wielu osobom, jak tylko mogę, zachęcając do bardziej świadomego jak i pysznego jedzenia i życia! Ale nie mogę tego zrobić bez Ciebie. Dziękuję Ci! Jesteś wielka!

 Ściskam

Daria x

Related Posts