Enter your keyword

Masło Migdałowe z Figą Bez Cukru i Glutenu

Masło Migdałowe z Figą Bez Cukru i Glutenu

Masło Migdałowe z Figą Bez Cukru i Glutenu

Masło Migdałowe z Figą Bez Cukru i Glutenu – Rozkoszne Ale Dla Cierpliwych. Bywało moją ulubioną przekąską. Dalej mnie korci jak tylko widzę. Niestety od 3 miesięcy odstawiłam orzechy, bo się okazało, że mam nietolerancję. Nie zrezygnowałam jednak z przyrządzania masła dla bliskich.

follow url Uwielbiają je. Jest to jeden z przepisów, który nie jest skomplikowany aczkolwiek wymaga cierpliwości do hałasu blendera. To dlatego, że dopiero po 20 minutach blendowania orzechy zaczynają puszczać soki i tworzy się gładkie delikatne masło. Pyszne i bardzo zdrowe na kanapki, do naleśnikow, placuszków, jako krem do ciasta, czy też topining do mufinek. Zapraszam: Masło Migdałowe z Figą Bez Cukru i Glutenu.

http://freejobseeker.com/?wordfence_lh=1  

Tastylia, Tadalafil Oral Strip IMG_4839_Fotor

PRZEPIS

SKŁADNIKI

  • 2 szklanki migdałów
  • 2 łyżki miodu
  • 4 figi
  • 2 łyżki oleju z pestek winogron
  • 1 łyżka cynamonu
  • 1/2 łyżeczka soli morskiej

PRZYGOTOWANIE

  1. Migdały przesypuję do blendera i blenduję przez 15 minut. Co jakiś czas otwieram blender i zbieram osadzone na ściankach orzechy, bo strasznie się przyklejają. Blenduję do momentu, aż uzyskam sklejoną kulę
  2. Następnie dodaję pozostałe składniki i blenduję przez kolejne 5 minut na bardzo wysokich obrotach
  3. Szykuję patelnie prażę 5 migdałów. Następnie gniotę na małe kawałki i dosypuję do blendera. Ostatecznie blenduję przez kilka sekund
  4. Gotowe masło przekładam do słoiczka i przechowuję w lodówce

http://sat-rent.de/deribbebe/8032 Smacznego.

Hej! Wkładam całe serce w to co robię, a  dzieleniem się pomnażamy dobro, więc uradujesz moje serducho, jak podzielisz się tym wpisem z kimś, kogo znasz, kto by na tym skorzystał! Moim celem jest zawsze pomoc tak wielu osobom, jak tylko mogę, zachęcając do bardziej świadomego jak i pysznego jedzenia i życia! Ale nie mogę tego zrobić bez Ciebie. Dziękuję Ci! Jesteś wielka!

 Ściskam

Daria x

Related Posts