Enter your keyword

Świeży Sok Jabłkowy z Cejlońskim Cynamonem – Oczyszczające Pektyny

Świeży Sok Jabłkowy z Cejlońskim Cynamonem – Oczyszczające Pektyny

Świeży Sok Jabłkowy z Cejlońskim Cynamonem – Oczyszczające Pektyny

Świeży Sok Jabłkowy z Cejlońskim Cynamonem – Oczyszczające Pektyny. Dziś z serii sokowanie. Dla wielu zrobienie własnego świeżego soku graniczy z cudem. Szkoda, gdyż to kwestia zaledwie 10 minut, a zapewnia nam tyle dobroci.

Wiele razy jak rozmawiam z ludźmi słyszę, chce Ci się robić soki, ja nie mam czasu, ja to, ja tamto. Ludziska moje najwspanialsze przecież robicie to nie dla kogoś innego tylko dla samych siebie. Dla dobra swoich ciał, zdrowia i jak by nie było właśnie wspaniałego samopoczucia. Bo w zdrowym ciele zdrowy duch. Nic tak nie odżywia naszych ciał jak świeże owoce i warzywa.

Czysty świeży sok pochłaniany jest przez ciało w mgnieniu oka. Nie musimy tracić energii na trawienie. Wszystkie witaminy i składniki mineralne od razu przyswajane są przez nasze ciała, wspaniale je odżywiając. Jabłka to również tony pektyn świetnie oczyszczające nasz organizm z substancji trujących. Sok to zastrzyk energii, której rano nikt nie powinien sobie żałować. Chociażby przynajmniej dwa razy w tygodniu. Uwierzcie mi to tylko kwestia wypracowania nawyku. Zatem zapraszam na świeży soczek jabłkowy z delikatnym cejlońskim cynamonem (ceniona przyprawa lecznicza i kulinarna). Biegnij po sokowirówkę!

 

Świeży Sok Jabłkowy z Cejlońskim Cynamonem - Oczyszczające Pektyny

PRZEPIS

 • czas 15 minut
 • trudność łatwe
 • dieta dla wszystkich z wyjątkiem uczulonych na świeże jabłka, bądź cynamon

SKŁADNIKI

 • 4 jabłka na osobę
 • 1 łyżeczka cynamonu cejlońskiego (nie chińskiego)

PRZYGOTOWANIE

 1. Szykuję sokowirówkę
 2. Myję jabłka
 3. Jabłek ani nie obieram ani nie usuwam pestek
 4. Kroję każde jabłko na 4 kawałki (łódeczki)
 5. Przygotowane łódeczki kolejno przekładam do sokowirówki i robię sok
 6. Serwuję w pięknym słoiczku z łyżeczką cynamonu

Orzeźwiająca pycha!

 

Hej! Wkładam całe serce w to co robię, a  dzieleniem się pomnażamy dobro, więc uradujesz moje serducho, jak podzielisz się tym wpisem z kimś, kogo znasz, kto
by na tym skorzystał! Moim celem jest zawsze pomoc tak wielu osobom, jak tylko mogę, zachęcając do bardziej świadomego jak i pysznego jedzenia i życia! Ale nie mogę tego zrobić bez Ciebie. Dziękuję Ci! Jesteś wielka!

Ściskam

Daria x

Related Posts