Enter your keyword

Arbuz Jagody Batat Daktyl – Koktajl Bez Cukru i Nabiału

Arbuz Jagody Batat Daktyl – Koktajl Bez Cukru i Nabiału

Arbuz Jagody Batat Daktyl – Koktajl Bez Cukru i Nabiału

Arbuz Jagody Batat Daktyl – Koktajl Bez Cukru i Nabiału. Koktajle to fajny sposób na szybkie i zdrowe śniadanie, zdrową przekąskę lub małe co nieco  kiedy najdzie Cię ochota na coś słodkiego.

single frauen sömmerda Idealny sposób na przemycenie wielu wartościowych składników cennych dla zdrowia i pięknego ciała. Taki magiczny orzeźwiający i odżywiający napój. Bez cukru, bo bataty to sama słodycz! Arbuz idealnie nawadnia ciało, a jagody to idealne źródło wiataminy A; babcia zawsze mi podsuwała miseczkę tych świeżych, leśnych rarytasów. Jedynych naturalnych rarytasów, gdzie mamy pewność, że nikt ich nie zmieniał,  czy „ulepszał”. A dziadka poganiała od samego rano do lasu, by je dla nas zbierał. To były niezapomniane czasy.

zyprexa velotab price

تداول الخيارات الثنائية في الهند Czerwiec to czas na zbiory jagód, a czas spędzony w lesie, przy zbiorach to czysta przyjemność, polecam z całego serducha. Nie tylko samo spacerowanie wyjdzie Ci na zdrowie, ale także po takim leśnym kilkugodzinnym spacerowaniu wypicie takiego koktajlu to nic innego jak szczęście w najczystszej postaci. Zaledwie kilka minut i kielich dobroci na stole: Arbuz – Jagody – Batat – Daktyl -> Koktajl Bez Cukru i Nabiału.

enterprise tricorder sound

IMG_2628_Fotor

PRZEPIS

Inoculassi torciato here storbritanniens flagga SKŁADNIKI

PRZYGOTOWANIE

  1. Obieram batata i kroję na 4 kawałki, przekładam do blendera
  2. Jagody myję i dodaję do blendera
  3. Arbuza odkrawam od skóry, z daktyla pozbywam się pestki i wraz z selerem wszystko dodaję do blendera
  4. Wszysko blenduję i przelewam do pięknego kielicha

http://www.ecoshelta.com/?kampys=piattaforma-demo-poweroption&2c8=1c Smacznego!

Hej! Wkładam całe serce w to co robię, a  dzieleniem się pomnażamy dobro, więc uradujesz moje serducho, jak podzielisz się tym wpisem z kimś, kogo znasz, kto by na tym skorzystał! Moim celem jest zawsze pomoc tak wielu osobom, jak tylko mogę, zachęcając je do bardziej świadomego jak i pysznego jedzenia i życia! Ale nie mogę tego zrobić bez Ciebie. Dziękuję Ci! Jesteś wielka!

 Ściskam

Daria x

Related Posts