Enter your keyword

Kurkumowo Cynamonowe Mleko – Napój Pełen Mocy

Kurkumowo Cynamonowe Mleko – Napój Pełen Mocy

Kurkumowo Cynamonowe Mleko – Napój Pełen Mocy

Kurkumowo Cynamonowe Mleko – Napój Pełen Mocy. Dziś królowa przypraw “Kurkuma”. Niezbyt popularna przyprawa w naszych klimatach. Natomiast bardzo popularna w kuchni azjatyckiej. Zawarta w kurkumie kurkumina jest godna uwagi ze względu na swoje moce. Potężne przeciwzapalne moce.

go Kurkumina hamuje produkcję tych zwiazkow w organizmie, które odpowiadają za podtrzymanie stanu zapalnego. Poprawia funkcjonowanie układu pokarmowego. Chroni przed nowotworami. Jest to przyprawa o bardzo szerokim dobroczynnym działaniu na organizm.

here Wchłanialność kurkuminy można zwiększyć spożywając ją z czarnym pieprzem zawierającym piperynę. Stąd też w poniższym przepisie takie połaczenie proponuję. Bardzo ciekawy wywiad na temat kurkumy można przeczyć u dr Łukasza. Polecam. A tak na marginesie kurkuma barwi jak szalona, więc proponuję nie odziewać się w najlepsze szaty przyrządzając proponowane latte. Kurkumowo Cynamonowe Mleko – Napój Pełen Mocy.

summer dating quotes  

follow site IMG_4565_Fotor-1

go to site  

PRZEPIS


SKŁADNIKI

  • 2 szklanki mleka (migdałowe lub kokosowe)
  • 2 łyżeczki kurkumy
  • 1 łyżeczka cynamonu
  • 2 goździki
  • 2/3 ziarna czarnego pieprzu
  • 1 kawałek świeżego imbiru
  • 1 łyżka naturalnego miodu

PRZYGOTOWANIE

  1. Szykuję mały garnek i wlewam do niego mleko
  2. Obieram kawałek imbiru i wraz z wszystkimi pozostałymi przyprawami poza miodem dodaję do przygotowanego mleka. Gotuję przez 15 minut na małym ogniu
  3. Gotowe mleko wlewam do pięknych kubeczków i jak delikatnie przestygnie dodaję miodzik  (Miód dodany do gorących płynów  traci swoje wartości)

strategia opcje binarne forum Proponowany przepis podaję z myślą o dwóch osobach. ilość składników zwiększamy w razie potrzeb.

http://www.visionarywebsite.com/?kiolsa=prova-gratis-opzioni-binarie&a53=18 Na zdrowie!

Hej! Wkładam całe serce w to co robię, a  dzieleniem się pomnażamy dobro, więc uradujesz moje serducho, jak podzielisz się tym wpisem z kimś, kogo znasz, kto
by na tym skorzystał!

Moim celem jest zawsze pomoc tak wielu osobom, jak tylko mogę, zachęcając
do bardziej świadomego jak i pysznego jedzenia i życia! Ale nie mogę tego zrobić bez Ciebie. Dziękuję Ci! Jesteś wielka!

Ściskam

Daria x

Related Posts