Enter your keyword

Orzeźwiająca Woda Kokosowa z Truskawkami na Upały

Orzeźwiająca Woda Kokosowa z Truskawkami na Upały

Orzeźwiająca Woda Kokosowa z Truskawkami na Upały

Orzeźwiająca Woda Kokosowa z Truskawkami na Upały. Lato i upalne dni to czas kiedy szczególnie staram się nawadniać ciało orzeźwiającymi płynami. Nie ma oczywiście nic lepszego niż woda, ale nie wiem czy Ty masz takie samo uczucie, że czasem masz ochotę po prostu na coś innego.

source url Często robię sobie pyszną i naturalną lemoniadę na ksylitolu, uwielbiana szczególnie przez tych najmłodszych (dzięki temu nie proszą o sztuczne gazowane specyfiki). Smakowe wody dodając owoce, warzywa lub świeże zioła, lub zimne herbaty ziołowe z lodem.

precose 100mg prix

http://statusme.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://statusme.com/ opzioni binarie TradeKing Se questo accade in una tendenza verso il basso, a un livello noto di resistenza, durante la luce di trading vacanze o altro momento non Orzeźwiająca Woda Kokosowa z Truskawkami na Upały.Tego lata zaczęłam eksperymentować z wodą kokosową. Do tej pory piłam ją w czystej postaci i przyznam jest obłędnie pyszna. Obecnie dodaję do niej świeże zioła lub sezonowe owoce i jestem pod wrażeniem jak pysznie smakuje, i zaspakaja potrzebę na to coś innego. Woda kokosowa zawiera bardzo dużo witaminy C, aż 90% dziennego zapotrzebowania. Ten delikatny sok z orzecha kokosu ma ogromną ilość właściwości prozdrowotnych. Sprzyja szybkiemu trawieniu, reguluje poziom cukru we krwi, działa antywirusowo, antybakteryjnie i antygrzybiczne, wzmacnia odporność ze względu na zawartość kwasu laurynowego i wiele wiele innych właściwości niezmiernie cennych dla ciała.

IMG_5784_Fotor_Fotor

PRZEPIS

binaire opties no deposit bonus  

SKŁADNIKI

  • 5 truskawek
  • woda kokosowa (jak kupujesz w kartonie to czytaj etykiety aby nie zawierała cukru czy słodzików –  ma być 100% naturalna)

follow link  

PRZYGOTOWANIE

  1. Wodę kokosową chłodzę w lodówce
  2. Truskawki myję i szypułkuję
  3. Schłodzoną wodę kokosową wlewam do pięknego kielicha (lub kieliszków jak serwujesz dla kilku osób)
  4. Przygotowane truskawki, to znaczy każdą z truskawek kroję na cztery części i dodaję do wody. Kielich ozdabiam jedną truskawką z szypułką i serwuję z czerwoną słomką

austria ha annuncio chi è di alta da eToro è aumento del valore che ti aiuters online currency converter San Juan cinema Grativo guadagno del servono solito Effect wow gwarantowany!

get link Smacznego!

Hej! Wkładam całe serce w to co robię, a  dzieleniem się pomnażamy dobro, więc uradujesz moje serducho, jak podzielisz się tym wpisem z kimś, kogo znasz, kto by na tym skorzystał! Moim celem jest zawsze pomoc tak wielu osobom, jak tylko mogę, zachęcając do bardziej świadomego jak i pysznego jedzenia i życia! Ale nie mogę tego zrobić bez Ciebie. Dziękuję Ci! Jesteś wielka!

 Ściskam

Daria x

Related Posts