Enter your keyword

Truskawki w Czekoladzie i Orzechach

Truskawki w Czekoladzie i Orzechach

Truskawki w Czekoladzie i Orzechach

Truskawki Utopione w Czekoladzie i Orzechach… Czy jest tu ktoś, kto nie lubi truskawek i czekolady? Jeżeli jest to zapraszam do mnie. Zaczynam poważnie, bo dla mnie jest to połączenie nadzwyczajnie wyśmienite.

OPTION BINAIRE LA SUIVIE DE TENDANCE En option binaire, nombreux sites font en sorte que les click sont accessibles pour tous sans même des Jest to jedna z idealnych, erotycznych przekąsek; przyznaje, że niejeden mąż da się uwieść jak coś od niego chcesz. Tylko ciiichosza. No chyba, że jest uczulony na truskawki. Truskawkowa czerwień zatopiona w jakościowej gorzkiej czekoladzie i chrupiących, otulonych w syropie klonowym prażonych orzechach… Naprawdę mam pisać więcej? Protestuję i przechodzę do przepisu! Co lepsze już niedługo truskawkowy sezon.

http://leitensoftware.de/?rrte=singles-reichenbach-vogtland&91f=ed

PRZEPIS

SKŁADNIKI

  • 20 truskawek
  • 1 tabliczka gorzkiej czekolady; przynajmniej 65% kakao
  • orzechy (jak dla mnie pekany lub orzechy włoskie smakują najlepiej)
  • syrop klonowy

PRZYGOTOWANIE

  1. Zaczynam od roztopienia czekolady. Moim sposobem na to jest rozgrzanie wody w garnku, położenie na nim miseczki, a w miseczce czekolady. Po kilku minutach i delikanym mieszaniu co jakiś czas, czekolada jest roztopiona
  2. Na patelni podpiekam delikatnie orzechy, dosłownie chwilkę, do momentu, aż zaczną wybornie pachnieć. Podpieczone orzechy rozdrabniam w moździerzu. Następnie przesypuję do miseczki i polewam syropem klonowym; mieszam aby syrop pokrył orzechy.
  3. Myję dokładnie truskawki, pozostawiam na nich szypulki, gdyż wtedy zdecydowanie ciekawszy jest efekt końcowy. Następnie każdą truskawkę do połowy zatapiam najpierw w czekoladzie i kolejno w orzechach; sięgam po talerz i odkładam na talerzu. Tak samo traktuję każdą kolejną truskawkę
  4. Po zakończeniu talerzyk z truskawami przekładam do zamrażarki na kilka minut, tak aby czekolada stwardniała
  5. Serwuję na pięknym talerzu lub tacy ułożone w kształcie serca

How To Get Viagra Prescription in Portland Oregon Truskawki Utopione w Czekoladzie i Orzechach Bez Cukru i Glutenu! Smacznego!

go to site  

Hej! Wkładam całe serce w to co robię, a  dzieleniem się pomnażamy dobro, więc uradujesz moje serducho, jak podzielisz się tym wpisem z kimś, kogo znasz, kto by na tym skorzystał! Moim celem jest zawsze pomoc tak wielu osobom, jak tylko mogę, zachęcając je do bardziej świadomego jak i pysznego jedzenia i życia! Ale nie mogę tego zrobić bez Ciebie. Dziękuję Ci! Jesteś wielka!

 Ściskam

Daria x

Related Posts