Enter your keyword

Truskawki – Serca Pełne Dobroci

Truskawki – Serca Pełne Dobroci

Truskawki – Serca Pełne Dobroci

Truskawka to pięknie pachnący, soczysty i wybornie smakujący owoc. Owoc najbliższy mojemu sercu.

http://sundekantiner.dk/bioret/640 Mój największy przysmak lata, zawierający dużo zbawiennej dla ciała, zdrowia i urody witaminy C, a to witamina między innymi wzmacniająca odporność, odtruwająca i oczyszczająca organizm. Wpływająca na produkcję kolagenu, który ma zbawienny wpływ na zdrową, młodą i elastyczną skórę. Truskawki są także pełne błonnika przez co szybko sycą, a w związku z tym, że jest to niskokaloryczny owoc śmiało możemy zajadać się nim ze smakiem – bez wyrzutów. Uwaga alergicy i osoby z drażliwym jelitem – konsultujcie się ze specjalistami.

ginseng buyers in united states

http://brander.fi/?macriot=example-profile-pour-site-rencontre&cb3=2d Spożywając surowe truskawki wykorzystujemy ich wszystkie zbawienne właściwości. Najlepiej wybierać te sezonowe, dostępne od maja do czerwca, gdyż nie tylko cena ale dobro w nich zawarte jest dużo bardziej dla naszego zdrowia korzystne. Wtedy nie są one napakowane wszelakimi “podtrzymywaczami”.

where to buy oral lamisil

Gdzie kupić

new updated dating site Warzywniak, rynek, supermarket, sklepy spożywcze

Jak jeść

go here Myjemy, szypułkujemy i jemy. Truskawka jest perfekcyjnym dodatkiem do koktajli owocowych (szejków, shakes z angielskiego lub smoothies). Wystarczy je zblenować na przykład z mlekiem. Można dodać cynamonu, kardamonu lub owoców. Bądź zrobić zdrowe ciacho. Nuta wyobraźni czyni cuda. Tylko nie dodawaj białego cukru!

Właściwości odżywcze w 100 gramach

  • Kalorie 32
  • IG – ineks glikemiczny 40

rencontre femme constantine algerie Minerały

  • Wapno 16mg
  • Żelazo 0.41mg
  • Magnez 13mg
  • Fosfor 24mg
  • Potas 153mg
  • Sód 1mg
  • Cynk 0,14mg

http://nottsbushido.co.uk/hotstore/Hotsale-20150822-309620.html Z pośród wszystkich witamin najwiecej ma witaminy C,B, K i kwasu foliowego

Źródło: National Nutrient Database for Standard Reference

Hej! Wkładam całe serce w to co robię, a  dzieleniem się pomnażamy dobro, więc uradujesz moje serducho, jak podzielisz się tym wpisem
z kimś, kogo znasz, kto by na tym skorzystał! Moim celem jest zawsze pomoc tak wielu osobom, jak tylko mogę, zachęcając do bardziej świadomego jak i pysznego jedzenia i życia! Ale nie mogę tego zrobić bez Ciebie. Dziękuję Ci! Jesteś wielka!

Ściskam

Daria x

go  

Related Posts