Enter your keyword

To Kobieta ma Największą Moc – Dzieci

To Kobieta ma Największą Moc – Dzieci

To Kobieta ma Największą Moc – Dzieci

Muszę o tym napisać, bo się uduszę! Często czytam BBC i dziś na co trafiłam – ręce opadają i serce pęka! … “Bitwa z otyłością” – otyłością dziecka! 188 kilo w wieku 10 lat? Dlaczego? Jak dla mnie ta mama powinna być karnie potraktowana.
Drogie mamy wierze, że większość z Was chce jak najlepiej dla swoich dzieci – ja dzieci nie mam, ale dla swoich chciałabym jak najlepiej. Serce mi pęka, gdy widzę/słyszę jak karmicie dzieci śmieciami, a nie jedzeniem! Serce mi pęka jak widzę matki trujące i powoli zabijające swoje dzieci – niestety inaczej może mogę, ale nie chcę tego nazwać, bo to co prawdziwe często boli, ale też często przebudza.
Gdy uczysz mężczyznę uczysz jednostkę. Gdy uczysz kobietę uczysz naród!
 
To kobieta uczy swoje potomstwo jak żyć, to kobieta jest szyją mężczyzny, to kobieta ma największą moc. To Ty masz tę moc!
Edukujcie się kobiety, czytajcie, rozwijajcie! Nie pozwalajcie sobą manipulować! Nie wierzcie reklamom! Odżywiajcie swoje dzieci, a nie tylko je karmcie. Odżywiajcie także siebie, a nie tylko jedzcie. Odżywione ciało jest pełne energii.
Wiem, że czasem łatwiej, bo w domu wiele obowiązków, czasem dochodzi praca – szczerze przepraszam z góry za wyrażenie “g” prawda, bo wszystko jest do ogarnięcia. Nie urodziłyśmy się po to, aby leżeć, ale po to żeby żyć – ruszać się, a w tym pracować, opiekować się zarówno sobą jak i swoimi bliskimi. Taka nasza rola, rola kobiety, rola matki.
To naturalne, że ciało jest mechanizmem chcącym rezerwować energię – to biologia, ale oprócz ciała mamy jeszcze mózg, który tym ciałem świetnie może pokierować – kwestia treningu i “chcenia” – Używajmy go!
CHCĘ REWOLUCJĘ!
Marzę, abyście przede wszystkim dawały dzieciom przykład, uczyły się same i uczyły swoje dzieci o tym co jedzą, co jest dla nich dobre, a co złe i dlaczego. Już od ich urodzenia. Prędzej czy później informacja w ich głowach się zapisze! Bo są rzeczy, które robić warto, a się nie opłaca i są rzeczy których robić nie warto, a się opłaca. Jakość ponad ilość! To życie waszych dzieci! Myślę więc, że warto, a nie że tylko się opłaca! To my kobiety mamy moc ukształtowania życia naszych dzieci w odpowiedni, zdrowy i wartościowy sposób. Kształtowania i wychowania przyszłego społeczeństwa i to zanim politycy i korporacje się za to zabiorą. Użyjmy tej mocy!
W większości przypadków dzieci nie zrobią tego, co mówicie, ale będą Was naśladowały w tym co robicie! Tak nauczycie nowe pokolenie i tak ono przekaże swoją wiedzę swojemu potomstwu. Kobiety! To w Was tkwi moc zmienienia świata na świat zdrowy, silny, szczęśliwy i wartościowy!
Nie wiecie od czego zacząć? Macie prawo! Nikt się nie rodzi wszechwiedzący. Ale na zdobywanie wiedzy nigdy nie jest za późno! Piszcie ja chętnie pomogę, chętnie podeśle książki, filmiki, podzielę się swoją wiedzą. Możemy stworzyć kilka fajnych, pysznych i wartościowych przepisów, które zastąpią ulubione, lecz mało wartościowe przekąski waszych pociech. Chętnie posłucham waszych doświadczeń i może wspólnie uda nam się pomóc wielu zarówno mamom jak i dzieciom – Czyli potencjalnie całemu światu – bo przecież wiele z nas mówi innymi językami!
Chcesz się przyłączyć do akcji? By uniknąć bałaganu:
  • Pomysły na to jak nie truć dzieci zostawiamy w komentarzu na blogu pod tym postem – z pomysłów stworzymy listę opcji, łatwo dostępnych informacji i gotowych rozwiązań z których każda mama będzie mogła korzystać – forma poradnika, filmiku na Youtube. Zobaczymy.
 
Nic nie jest łatwe! Ale jako mamy, babcie, ciocie – JAKO KOBIETY MAMY MOC! Co dwie głowy to nie jedna. Działajmy!
13533095_947841155314679_5136089426167021685_n
 
Ściskam,
Daria xxx

Related Posts