Enter your keyword

Kochaj Siebie – Ja Kobieta Wam Kobietom

Kochaj Siebie – Ja Kobieta Wam Kobietom

Kochaj Siebie – Ja Kobieta Wam Kobietom

O życiu dla siebie. Dziś Dzień Kobiet. Dzień o Nas, dzień dla Nas. Wybrałam właśnie ten dzień, aby powiedzieć Ci, że jesteś piękna, wyjątkowa, wartościowa. Jesteś jedyna w swoim rodzaju, zasługujesz na wszystko co według Ciebie jest szczególne i warte chwili. To czego pragniesz i to co sprawia, że jesteś spełniona.

Życzę Ci przede wszystkim wewnętrznej siły. Nie tylko w ten dzień, ale na zawsze. Siły, która zmotywuje Cię do osiągania wytyczonych celów, spełniania marzeń.

Życzę Ci również wewnętrznej równowagi i spokoju, bo to właśnie od tego momentu w życiu zaczyna się świadome życie. Tu mam na myśli bycie odrobinę samolubną i znalezienie czasu dla samej siebie. Robienie tego co tylko Tobie sprawia radość i przyjemność. Cokolwiek. Coś co pozostawia uśmiech na Twojej pięknej twarzy. Taniec, joga, medytacja, wspinaczka, jazda na rolkach, malowanie, śpiew. Nie chowaj się za obowiązkami, dziećmi. Znajdź czas dla siebie, choć na dwie godziny w tygodniu – na w pozytywnym sensie swoją samolubność. Gdyż ta samolubność zaowocuje lepszą, szczęśliwszą i silniejszą Tobą. Pielęgnuj te momenty. Bo życie szybko ucieka, a to przede wszystkim piękne chwile nadają mu sens.

Pięknego i świadomego dnia i życia, ubranego w szczególne i przede wszystkim radosne momenty. Niech Ci się serducho raduje – zawsze.

Kochaj szanuj i dbaj o siebie, bo masz siebie tylko jedną.

Daria xxx

Related Posts