Enter your keyword

Liebster Award i Kawa na Ławę

Liebster Award i Kawa na Ławę

Liebster Award i Kawa na Ławę

Basiu z Babownia.pl co Ty narobiłaś! (śmiech). Dziękuję za zaproszenie do zabawy. Ogólnie prawda jest taka, że wolę słuchać historii o innych niż pisać o sobie, bo wtedy wiem, że uczę się czegoś nowego. Ale w związku z tym, że ma być zabawnie to przyjmuję wyzwanie i kilka faktów postaram się zdradzić.

PYTANIA

 1. Do jakich ludzi ciągnie Cię serce? Prawdziwych.
 2. Jakie filmy wybierasz, gdy (jeśli) chodzisz do kina? Prawdziwe historie pokazujące różne perspektywy na życie. Często przez pryzmat innych kultur.
 3. Jaką kawę, albo herbatę popijasz dla przyjemności? Jak kawę to tylko czarną i tylko 100% Arabikę. Kocham herbaty ziołowe i wszystkie pije dla przyjemności.
 4. Jakiej piosenki, utworu możesz słuchać w kółko i dalej się nim zachwycać?One” U2
 5. Jaka była, a może jest, Twoja ulubiona przytulanka?Human Touch”Bruce Springsteen
 6. Jakie piżamki są najlepsze? Żadne…
 7. Gdybyś mogła, albo mógł pojechać gdzieś zupełnie za darmo, to dokąd? Na księżyc.
 8. Jakim jesteś kierowcą?  Podobno mam zbyt ciężką prawą nogę…
 9. Jaką kuchnię lubisz? Tradycyjną? Eksperymentalną? Uważam, że różnorodność to najsmaczniejsza przyprawa życia. Takie podejście mam też w kuchni.
 10. Czy jest jakiś przedmiot, który ma dla Ciebie szczególne sentymentalne znaczenie? Patrzę na życie przez pryzmat doświadczeń nie przedmiotów, więc raczej nie. Ale kocham swoją kolekcję książek.
 11. Kiedy oddychasz pełną piersią, bo wiesz, że jesteś we właściwym miejscu i we właściwej chwili? Joga na plaży przy wschodzie słońca.

Do zabawy zapraszam wszytkich, do których zaglądam. Nie jest mi łatwo wybrać.

 

 

 

 

 

Related Posts