Enter your keyword

Bezgrzesznie Rozpustny Share Week

Bezgrzesznie Rozpustny Share Week

Bezgrzesznie Rozpustny Share Week

Witaj! Pierwszy raz mam przyjemność wzięcia udziału w ciekawej internetowej akcji pod tytułem Share Week. Bajka!

SHARE WEEK to autorski pomysł Andrzeja Tucholskiego polecania autorów przez autorów.

‘Osoby piszące blogi to najdojrzalsi czytelnicy blogów a osoby nagrywające filmy to najdojrzalsi widzowie innych filmów. W ten sposób otwieramy się na siebie nawzajem jako tworzący koleżanki i koledzy. Pokazujemy też naszym Czytelnikom kogo cenimy i kim się inspirujemy.”

Oto moje nominacje na ten rok:

klaudynahebda.pl – Klaudyna to ziołowa dziewczyna. I tu mam na myśli te najbardziej dzikie zioła. To właśnie na temat wszelakich dzikich roślin i ich wpływie na zdrowie uczę się od Klaudyny. Fascynacja naturą, kuchnią (nie tylko roślinną), podróżami. To właśnie u Klaudyny można znaleźć. Ach i te wiarygodne, naturalne, najwyższej jakości olejki… oregano, lawenda, pomarańcza, które przywozi z zakątków świata specjalnie dla nas do Polski. Coś z innej bajki! Dla mnie bardzo ambitna kobieta! Dzięki Klaudyna. Świetna robota!

jadlonomia.com – Marta. Fajna wegańska babka, szczera, kreatywna, szasta pysznymi wegańskimi propozycjami. Od Marty można się wiele nauczyć na temat wszelakich wegańskich połączeń. Zweganizowała polską tradycyjną kuchnię. Od wegańskiego schaboszczaka po barszcz biały i tony innych pysznych pasztetów w między czasie. Pycha. Marta także zabiera w kulinarne podróże, gdzie najeść i dowiedzieć się o lokalnych kuchniach można do woli. Marto fajne, że jesteś i tworzysz. Dziękuję.

babownia.pl – Oto Basia i jej “Babska Rozwojownia”. Mama córki  (nastolatki) weganki. Nie małe wyzwanie – czyli lekcja rodzicielskiej tolerancji. Jak bym była mamą  to tu bym szukała inspiracji i przykładów. Uwielbiam ambitne, odważne i tolerancyjne mamy. Być może dlatego, że moja mamuśka taka właśnie jest! Taka mi się wydajesz być Basiu. Dlatego Twój blog jest częścią mojego bycia w blogosferze.

Well done dziewczyny – wszystkie zasługujecie na wielkie brawa! Jest jeszcze wiele ciekawych miejsc w sieci, które odwiedzam. Gdyby nie prawie północ, i prawie koniec akcji to bym tu coś jeszcze dopisała. Choć moje ulubione blogi i inne źródła ciągle powiększającej się inspiracji możecie znaleźć w zakładce styl życia -> ciekawe, gdzie kolekcjonuję to co dla mnie wartościowe.

Fajnie, że wszyscy jesteście i mnie inspirujecie.

Dziękuję,

Daria xxx